محبوب‌ترین ریمیکس ورزشی

محبوب‌ترین ریمیکس ورزشی

به محبوب‌ترین ریمیکس ما گوش دهید.

تازه ترین پادکست‌ها

فهرست مطالب

اخرین مقالات

موزیک ورزشی چه تاثیری بر فعالیت ورزشی دارد؟

آیا تا به حال به مزایا و فواید ورزش کردن به صورت کلی فکر کرده‌اید؟ به نظر شما آیا راه‌حلی وجود دارد که ما در زندگی خود احساس بهتری داشته باشیم، انرژی‌مان در طول روز بیشتر باشد، بدن سالم‌تر و سرحال‌تری بسازیم و حتی چند سال به عمر خود اضافه کنیم؟ بله وجود دارد؛ ورزش منظم و پایدار تمام این مواهب را برای ما به ارمغان می‌آورد.

برای بعضی از ورزشکاران و خیلی از آن‌هایی که می‌دوند، پیاده‌روی تند می‌کنند، دوچرخه سواری می‌کنند، وزنه می‌زنند و به هر شکلی ورزش می‌کنند، موزیک ورزشی یک ضرورت است؛ نه یک چیز اضافی و فانتزی! ��ین افراد برای بالابردن عملکرد ورزشی و داشتن تمرینی خوب و رضایت بخش به موزیک ورزشی نیاز دارند. هرچند بعضی ازافراد ترجیح می‌دهند، حین ورزش مثلاً کتاب صوتی گوش دهند! یا صدای پیرامون‌شان را بشنوند اما بعضی‌ها به ریتم کوبش‌ها و ترانه‌های شورانگیز برای حفظ انگیزه‌شان هنگام ورزش واقعاً وابسته‌اند.

در ۱۰ سال گذشته تحقیقات زیادی روی نقش موسیقی در ورزش صورت گرفته و به‌روشنی معلوم گردیده که چرا برای خیلی از افراد ورزش کردن بدون موزیک تقریباً غیرممکن است؛ موزیک ورزشی می‌تواند هنگام فعالیت ورزشی، ذهن و بدن را تغییر دهد. موسیقی حواس ما را از درد و خستگی پرت کرده، روحیه را تقویت می‌کند، استقامت را بالا می‌برد، تلاش‌تان را ناخودآگاهانه‌تر می‌کند و حتی می‌تواند عملکرد متابولیسمی را افزایش دهد.

fittimes